جواب گلشیفته فراهانی را می دهم

ده نمکی : به زودی جواب گلشیفته فراهانی و لئوناردو دی کاپریو را می دهممسعود ده نمکی اعلام کرد به زودی جواب گلشیفته فراهانی و لئوناردو دی کاپریو را می دهم.
گفته می شود به تازگی گلشیفته فراهانی در فیلمی با عنوان مجموعه دروغها Body of Lies با کارگردانی کارگردان مشهور هالیوود ریدلی اسکات و در کنار لئوناردو دی کاپریو حضور یافته است.
ده نمکی در واکنش به این خبر اعلام کرد قصد دارم به زودی در جواب این حرکت استکبار جهانی فیلمی بسازم با عنوان بالاتر از دروغ “فی ماورا الکذب” . وی گفت اگر انها با گلشیفته و دی کاپریو به ارزشهای ما تجاوز می کنند من هم با ال پاچینو و جنیفر جوابشان را می دهم. وی گفت در مورد داستان فیلم بالاتر از دروغ گفت: در این فیلم ال پاچینو یک برادر متعهد است که در همسایگی جنیفر زندگی می کند اما متاسفانه جنیفر که تحت تاثیر برنامه های ماهواره قرار گرفته به برگزاری پارتی های مستهجن علاقه دارد اما در نهایت ال پاچینو موفق می شود او را هدایت کند و در پایان فیلم جنیفر پس از مرخص شدن از بیمارستان زندگی پاک و جدیدی را شروع می کند.
این کارگردان نام اشنا که پیش از ورود به عالم سینما به بر هم زدن تجمعات و ارشاد فیزیکی اشتغال داشت گفت: چماق ، قلم و دوربین هر سه مقدس هستند و باید از همه این ابزارها در جهت ترویج ارزشها استفاده کرد
Golshifte Farahani

2 نظرات:

Anonymous در

بدبخت ملتی که احتیاج بقهرمان داشته باشدببین سینمایایران بچهد سقوط کرده که فیلمسازش یک آدم افراطی ازخودراضی ونان بنرخ روزخورشده وبدبخت هنرمندانی که بایکچنین بی شخصیتی کارودرفیلمش شرکت
میکنندوآنوقت این شخحص میخواهد جواب یک هنرمندی که
راه خودراانتخاب وحاضرنشدباامثال صفارهرندی هاکه نوچه حسین بازجواست وکلمه فاحشه راکه مربوط بخودش
است درموردیک چنین شخصیتی بکارببردحالیه ده نمکی چه
خواهدگفت که خودباعث بوجودآمدن فاحشه درایران است

Anonymous در

http://suldoz.blogfa.com/

ارسال یک نظر